Službena stranica Nogometnog središta Našice

2. ŽNL Našice


Propozicije natjecanja 2. ŽNL Našice 23/24
Raspored natjecanja 2. ŽNL Našice - jesen 23/24

Poz.

Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

1.

NK Sloga Podgorač

22

19

2

1

79

21

+58

59

2.

NK Željezničar (MN)

22

16

5

1

86

23

+63

53

3.

NK Vihor (J)

22

11

3

8

47

36

+11

36

4.

NK Lila

22

9

6

7

54

31

+23

33

5.

NK Zagorac 1952

22

8

5

9

25

40

-15

29

6.

NK Martin

22

8

3

11

48

61

-13

27

7.

NK Zoljan

22

7

5

10

34

37

-3

26

8.

NK Mladost Stipanovci

22

6

8

8

42

49

-7

26

9.

NK Croatia Velimirovac

22

6

5

11

38

48

-10

23

10.

NK Omladinac Niza

22

6

5

11

33

63

-30

23

11.

NK Iskrica

22

5

5

12

31

58

-27

20

12.

NK Brezik

22

4

2

16

18

68

-50

14

13.

NK Slavonija Klokočevci

0

0

0

0

0

0

0

0


*NK SLAVONIJA odustala od natjecanja. Svi rezultati koje je ostvarila se brišu,

a predstojeće utakmice se neće registrirati po službenoj dužnosti.

Kolo 1

 

26.08.2023 18:00

Brezik

NK Brezik - NK Iskrica

3:1

 

26.08.2023 18:00

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Vihor (J)

0:2

 

26.08.2023 18:00

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Željezničar  

1:2

 

27.08.2023 18:00

Zoljan

NK Zoljan - NK Omladinac Niza

5:0

 

27.08.2023 18:00

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Sloga Podgorač

0:2

 

27.08.2023 18:00

Martin

NK Martin - NK Zagorac 1952

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 2

 

02.09.2023 17:30

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Martin

6:0

 

02.09.2023 17:30

Lila

NK Lila - NK Zoljan

1:1

 

03.09.2023 17:30

Markovac Našički

NK Željezničar - NK Mladost Stipanovci

4:1

 

03.09.2023 17:30

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Slavonija Klokočevci

1:1

 

03.09.2023 17:30

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Croatia Velimirovac

2:2

 

03.09.2023 17:30

Niza

NK Omladinac Niza - NK Brezik

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo

 

09.09.2023 17:00

Brezik

NK Brezik - NK Lila

0:4

 

09.09.2023 17:00

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Omladinac Niza

6:0

 

09.09.2023 17:00

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Iskrica

0:0

 

10.09.2023 17:00

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Vihor (J)

0:2

 

10.09.2023 17:00

Martin

NK Martin - NK Željezničar (MN)

3:3

 

10.09.2023 17:00

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Sloga Podgorač

0:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 4

 

16.09.2023 17:00

Lila

NK Lila - NK Croatia Velimirovac

5:1

 

17.09.2023 17:00

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Zagorac 1952

4:2

 

17.09.2023 17:00

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Martin

5:1

 

17.09.2023 17:00

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Mladost Stipanovci

1:3

 

17.09.2023 17:00

Niza

NK Omladinac Niza - NK Slavonija 

0:3

 

17.09.2023 17:00

Zoljan

NK Zoljan - NK Brezik

4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 5

 

23.09.2023 16:30

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Zoljan

0:2

 

23.09.2023 16:30

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Lila

1:5

 

23.09.2023 16:30

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Željezničar (MN)

4:4

 

24.09.2023 16:30

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Omladinac Niza

1:1

 

24.09.2023 16:30

Martin

NK Martin - NK Iskrica

4:3

 

24.09.2023 16:30

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Vihor (J)

2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 6

 

30.09.2023 16:30

Lila

NK Lila - NK Mladost Stipanovci

2:0

 

30.09.2023 16:30

Brezik

NK Brezik - NK Croatia Velimirovac

3:5

 

01.10.2023 16:30

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Sloga Podgorač

3:2

 

01.10.2023 16:30

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Zagorac 1952

4:3

 

01.10.2023 16:30

Niza

NK Omladinac Niza - NK Martin

1:2

 

01.10.2023 16:30

Zoljan

NK Zoljan - NK Slavonija Klokočevci

0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 7

 

07.10.2023 16:00

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Brezik

5:0

 

07.10.2023 16:00

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Iskrica

1:0

 

08.10.2023 16:00

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Zoljan

0:2

 

08.10.2023 16:00

Martin

NK Martin - NK Lila

0:4

 

08.10.2023 16:00

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Omladinac Niza

1:1

 

08.10.2023 16:00

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Vihor (J)

5:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 8

 

14.10.2023 15:30

Lila

NK Lila - NK Zagorac 1952

7:1

 

14.10.2023 15:30

Brezik

NK Brezik - NK Mladost Stipanovci

3:2

 

14.10.2023 15:30

Velimirovac

NK Croatia - NK Slavonija Klokočevci

2:1

 

15.10.2023 15:30

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Željezničar (MN)

0:6

 

15.10.2023 15:30

Niza

NK Omladinac Niza - NK Sloga Podgorač

1:5

 

15.10.2023 15:30

Zoljan

NK Zoljan - NK Martin

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 9

 

21.10.2023 15:30

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Lila

2:2

 

22.10.2023 15:30

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Croatia Velimirovac

4:1

 

22.10.2023 15:30

Martin

NK Martin - NK Brezik

6:0

 

22.10.2023 15:30

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Zoljan

1:1

 

22.10.2023 15:30

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Omladinac Niza

9:0

 

22.10.2023 15:30

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Iskrica

4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 10

 

28.10.2023 15:00

Lila

NK Lila - NK Željezničar (MN)

1:3

 

28.10.2023 15:00

Brezik

NK Brezik - NK Zagorac 1952

0:0

 

28.10.2023 15:00

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Martin

2:5

 

28.10.2023 15:00

Klokočevci

NK Slavonija - NK Mladost Stipanovci

3:0

 

29.10.2023 14:00

Niza

NK Omladinac Niza - NK Vihor (J)

0:2

 

29.10.2023 14:00

Zoljan

NK Zoljan - NK Sloga Podgorač

2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 11

 

04.11.2023 13:30

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Brezik

7:0

 

05.11.2023 13:30

Martin

NK Martin - NK Slavonija Klokočevci

2:2

 

05.11.2023 13:30

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Croatia Velimirovac

2:1

 

05.11.2023 13:30

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Zoljan

5:1

 

05.11.2023 13:30

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Lila

0:5

 

05.11.2023 13:30

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Omladinac Niza

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 12

 

11.11.2023 13:30

Lila

NK Lila - NK Iskrica

7:0

 

11.11.2023 13:30

Brezik

NK Brezik - NK Željezničar (MN)

0:5

 

11.11.2023 13:30

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Sloga Podgorač

1:5

 

11.11.2023 13:30

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Zagorac 1952

3:6

 

12.11.2023 13:30

Zoljan

NK Zoljan - NK Vihor (J)

3:0

 

12.11.2023 13:30

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Martin

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 13

 

18.11.2023 13:30

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Slavonija Klokočevci

7:1

 

19.11.2023 13:30

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Mladost Stipanovci

0:1

 

19.11.2023 13:30

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Croatia Velimirovac

5:0

 

19.11.2023 13:30

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Brezik

4:0

 

19.11.2023 13:30

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Zoljan

0:0

 

19.11.2023 13:30

Niza

NK Omladinac Niza - NK Lila

1:2

 

Kolo 14

09.03.2024 15:00

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Mladost Stipanovci

4:2

10.03.2024 15:00

Niza

NK Omladinac Niza - NK Zoljan

4:0

10.03.2024 15:00

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Brezik

3:0

10.03.2024 15:00

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Croatia Velimirovac

0:1

10.03.2024 15:00

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Slavonija Klokočevci

ZAKAZANA

10.03.2024 15:00

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Martin

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 15

16.03.2024 15:00

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Vihor (J)

ZAKAZANA

16.03.2024 15:00

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Iskrica

6:1

16.03.2024 15:00

Brezik

NK Brezik - NK Omladinac Niza

0:2

17.03.2024 15:00

Martin

NK Martin - NK Sloga Podgorač

2:5

17.03.2024 15:00

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Željezničar (MN)

0:6

17.03.2024 15:00

Zoljan

NK Zoljan - NK Lila

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 16

23.03.2024 15:00

Lila

NK Lila - NK Brezik

2:0

23.03.2024 15:00

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Zagorac 1952

2:0

24.03.2024 15:00

Niza

NK Omladinac Niza - NK Croatia Velimirovac

2:2

24.03.2024 15:00

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Slavonija Klokočevci


24.03.2024 15:00

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Mladost Stipanovci

2:2

24.03.2024 15:00

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Martin

7:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 17

30.03.2024 15:00

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Omladinac Niza

ZAKAZANA

30.03.2024 15:00

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Lila

1:0

30.03.2024 15:00

Brezik

NK Brezik - NK Zoljan

3:1

31.03.2024 16:00

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Željezničar (MN)

0:0

31.03.2024 16:00

Martin

NK Martin - NK Vihor (J)

3:1

31.03.2024 16:00

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Iskrica

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 18

06.04.2024 16:00

Lila

NK Lila - NK Slavonija Klokočevci

ZAKAZANA

07.04.2024 16:00

Zoljan

NK Zoljan - NK Croatia Velimirovac

1:1

07.04.2024 16:00

Niza

NK Omladinac Niza - NK Mladost Stipanovci

3:3

07.04.2024 16:00

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Martin

3:2

07.04.2024 16:00

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Zagorac 1952

6:1

07.04.2024 16:00

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Sloga Podgorač

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 19

13.04.2024 16:30

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Vihor (J)

2:1

13.04.2024 16:30

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Zoljan

ZAKAZANA

13.04.2024 16:30

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Brezik

2:2

14.04.2024 16:30

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Iskrica

1:0

14.04.2024 16:30

Martin

NK Martin - NK Omladinac Niza

0:3

14.04.2024 16:30

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Lila

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 20

20.04.2024 17:00

Brezik

NK Brezik - NK Slavonija Klokočevci

ZAKAZANA

20.04.2024 17:00

Lila

NK Lila - NK Martin

2:3

21.04.2024 17:00

Zoljan

NK Zoljan - NK Mladost Stipanovci

1:2

21.04.2024 17:00

Niza

NK Omladinac Niza - NK Zagorac 1952

1:1

21.04.2024 17:00

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Sloga Podgorač

0:3

21.04.2024 17:00

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Željezničar (MN)

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 21

27.04.2024 17:00

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Omladinac Niza

7:0

27.04.2024 17:00

Klokočevci

NK Slavonija - NK Croatia 

ZAKAZANA

28.04.2024 17:00

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Iskrica

1:1

28.04.2024 17:00

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Lila

1:0

28.04.2024 17:00

Martin

NK Martin - NK Zoljan

5:0

28.04.2024 17:00

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Brezik

4:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 22

04.05.2024 17:00

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Mladost Stipanovci

3:3

04.05.2024 17:00

Brezik

NK Brezik - NK Martin

2:1

04.05.2024 17:00

Lila

NK Lila - NK Sloga Podgorač

0:5

05.05.2024 17:00

Zoljan

NK Zoljan - NK Zagorac 1952

1:2

05.05.2024 17:00

Niza

NK Omladinac Niza - NK Željezničar (MN)

1:3

05.05.2024 17:00

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Vihor (J)

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 23

11.05.2024 17:00

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Zoljan

2:1

12.05.2024 17:00

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Omladinac Niza

6:1

12.05.2024 17:00

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Lila

3:3

12.05.2024 17:00

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Brezik

4:0

12.05.2024 17:00

Martin

NK Martin - NK Croatia Velimirovac

0:2

12.05.2024 17:00

Stipanovci

NK Mladost S. - NK Slavonija 

ZAKAZANA

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 24

18.05.2024 17:30

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Martin

ZAKAZANA

18.05.2024 17:30

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Zagorac 1952

0:1

18.05.2024 17:30

Brezik

NK Brezik - NK Sloga Podgorač

0:2

18.05.2024 17:30

Lila

NK Lila - NK Vihor (J)

3:3

19.05.2024 17:30

Zoljan

NK Zoljan - NK Željezničar (MN)

2:4

19.05.2024 17:30

Niza

NK Omladinac Niza - NK Iskrica

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 25

22.05.2024 17:30

Šaptinovci

NK Iskrica - NK Lila

2:1

22.05.2024 17:30

Jelisavac

NK Vihor (J) - NK Zoljan

2:1

22.05.2024 17:30

Markovac Našički

NK Željezničar (MN) - NK Brezik

4:0

24.05.2024 16:30

Podgorač

NK Sloga Podgorač - NK Croatia Velimirovac

2:1

22.05.2024 17:30

Beljevina

NK Zagorac 1952 - NK Slavonija Klokočevci

ZAKAZANA

22.05.2024 17:30

Martin

NK Martin - NK Mladost Stipanovci

6:6

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolo 26

26.05.2024 17:30

Stipanovci

NK Mladost Stipanovci - NK Zagorac 1952

3:0

26.05.2024 17:30

Klokočevci

NK Slavonija Klokočevci - NK Sloga Podgorač

ZAKAZANA

26.05.2024 17:30

Velimirovac

NK Croatia Velimirovac - NK Željezničar (MN)

0:1

26.05.2024 17:30

Brezik

NK Brezik - NK Vihor (J)

0:2

26.05.2024 17:30

Zoljan

NK Zoljan - NK Iskrica

3:2

26.05.2024 17:30

Lila

NK Lila - NK Omladinac Niza

2:3